Ejder Meyvesi PİTAYA Para Kazandırıyor mu ?

EJDER ACIKTA 1 1

EJDER MEYVESİ YATIRIMI MANTIKLIMIDIR ? PARA KAZANDIRIR MI ?

Son zamanların en popüler Ticari Girişimi halini alan Ejder Meyvesi Pitaya Bazı insanların abarttığı gibi SERVET mi kazandırıyor ?

Öncelikle şunu belirteyim hiç bir ticari girişim öyle kolayca emeksiz Servet kazandırmaz . Ejder Meyvesi dünya genelinde en çok kazandıran ve dünyanın en pahalı meyvesi ünvanına sahib bir Tropikal meyvedir. Sera ortamında yetişebilen ve ticari olarak üretimi yapılabilen bir bitkidir. Ülkemizin Akdeniz ve Ege bölgelerinde yetiştirilen bu mucize meyve kendisi gibi sera ortamında yetişen en yakın rakiplerine göre örneğin Muz’dan Kesinlikle daha fazla kazandırmaktadır.

Para kazandırmasının yanı sıra yakın rakiplerine göre Dikim yapıldıktan sonra yıllık Zirai ve benzer masrafları DÜŞÜK, İşciliği HAFİF, ve Kazancı YÜKSEKTİR .

ejder kırmızı görsel

Peki sadece üretmek yeterlimidir ülkemizde pek çok sebze meyve üretimi yapılmaktadır fakat Pazar bulamayan kişiler büyük zararlar edip bu işleri bırakmak zorunda kalıyorlar.

İşte EJDERMEYVESİ PİTAYA tamda bu konuda eşsiz bir yatırımdır ülkemizde henüz çok yeni olması ve daha ülke genelinde sadece 250 dekarlık bir üretim alanına sahip olması Yurt dışından da büyük taleplerin olması PAZAR sıkıntısını sıfıra indirmektedir. Sizlere kalan sadece meyveyi üretmektir. Katma değeri yüksek ve ihracata dayalı bir ürün olması Ejder Meyvesi yatırımını çok daha cazip hale getirmektedir.

Bir ürün eğer ihracata dayalı ise ve yurt dışınından talep görüyorsa zaten kurallara uygun üretim yapan kişilerin zarar etmesi pek mümkün görünmüyor. Kurallara uygun dan kastımız hormon gibi katkılar yani üretim yaparken daha fazla ürün almak için hileli yollara başvurmamak olacaktır. Ejder Meyvesi iyi bir bakımla zaten öyle değişik ihtiyaçları olan bir bitki değildir buda yine bu girişim için cazip taraflarından birisidir.

Çiftçinin umudu haline gelen Pitaya Alternatif bir yatırım olarak çiftçimizin ve yatırımcıların yüzünü güldürmektedir. Sadece yerli çiftçilerimiz değil yurt dışından da yatırımcılar ülkemizden toprak satın alarak bu karlı üretime başlamışlardır.

GÖRSEL 3EJDER W5

Biz EGZOTİK TARIM olarak bu karlı yatırımın bir parçası olmak isteyenlere her konuda DANIŞMANLIK yapmaktayız Köklü dikime hazır anaç fidanlar temin etmekteyiz. Sizlerde bu egzotik dünyaya dahil olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize iletişim bölümünden ulaşmak olacaktır. Tüm sorularınız ve teknik destek için bizi arayabilirsiniz.

22

Telefon Yol Tarifi WhatsApp