Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz Ejdermeyvesi (Pitaya) Üretimini ülkemizde yagınlaştırıp dünyanın her yerine ihraç edebilmek. Türkiye’yi bu konuda dünyaya Pitaya gönderen sayılı ülkeleri en başına taşımak. Deyim yerinde ise bir MARKA yapabilmektir.

MİSYONUMUZ

Kaliteli , Yenilikci ve Kaliteli ürünler üreten. Ejdermeyvesi Pitaya Kültürünü Türkiye’nin yanı sıra Tüm Dünya’da Tüketicileri ile buluşturmak.Sektöründe en beğenilen ve en çok tercih edilen marka olmak EGZOTİK TARIM . Katma değeri YÜKSEK , işciliği DÜŞÜK , kazancı yine YÜKSEK olan bu yatırımı tüm ülkemize duyurup dünyaya en kaliteli Ejdermeyvelerini ihraç edebilmek.

Egzotik Tarım olarak bizler 4. Nesil çitcilik yapmaktayız dedemin babasından süre gelen bir çiftcilik hikayemiz vardır Kayseride başlayıp Adanada Taçllanan bu hikaye son olarak bizlere kalmıştır Farklı alanlarda ek olarak yürütmüş olduğumuz ticari yatırımlarımızı bırakıp kendimizi tamamen Tropikal meyvelere fidanlara Özellikle EJDERMEYVESİ PİTAYA üretimi ve danışmanlığına adamış durumdayız . Ülkemizin berektli toprakları ve bir nimet olan iklim güzellikleri birleşince eşsiz bir üretim sahası doğmakta . İnşallah bu uzun ömrülü Pitaya üretim alanlarımız bizden de çocuklarımıza kalacak. Ülkemizi dünyaya en çok tropikal meyve ve Ejdermeyvesi gönderen bir konumda görmek en büyük amacımız ve hayalimizdir.

Telefon Yol Tarifi WhatsApp